ВО "Свобода"

ENG

20 жовтня 2017
Сергій Воронов вимагає, аби правоохоронні органи звернули увагу на шахрайські дії в кооперативі "Машинобудівник"
Сергій Воронов вимагає, аби правоохоронні органи звернули увагу на шахрайські дії в кооперативі "Машинобудівник"

20 жовтня 2017 року на сесії Черкаської облради свободівець Сергій Воронов закликав начальника ГУНП у Черкащини Валерія Лютого взяти під особистий контроль розслідування справи щодо шахрайства з боку директора кооперативу "Машинобудівник".

Мешканці будинку під номером 10, що на вулиці Героїв Майдану в Кам'янці, повідомили Сергію Воронову про те, що вже роками директор кооперативу не виконує своїх обов'язків належним чином. Кам'янчани розповіли, що платили до кооперативу кошти за виконання ремонтних робіт, встановлення котлів, проте замовлені ними роботи виконувалися в неповному обсягу. Ошукані жителі будинку неодноразово зверталися в поліцію для розслідування справи шахрайства, проте підтримки у правоохоронців не отримали.

"У відчаї люди вже не знають, до кого звертатися, якщо поліція кидає їх сам-на-сам із проблемою. Тож, виконуючи їхні настанови, прошу вас як начальника поліції взяти справу під особистий контроль та все таки розпочати розслідування про можливе шахрайство з боку керівництва кооперативу", − наголосив під час виступу свободівець.

Окрім того, Сергій Воронов закликав Валерія Лютого подбати про матеріально-технічний стан відділу Кам'янської поліції та вжити заходів щодо отримання ними автомобіля. Як відомо Кам'янка однин із небагатьох районних центрів, який такої машини не отримав. Свободівець припустив, що після виправлення цієї ситуації поліціянти зможуть ефективніше виконувати свою роботу та уникати обурення громади.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"