ВО "Свобода"

ENG

9 листопада 2017
Свободівці знову найкращі в написанні диктанту з нагоди Дня української писемности та мови
Свободівці знову найкращі в написанні диктанту з нагоди Дня української писемности та мови

9 листопада 2017 року з нагоди Дня української писемности та мови депутат Черкаської обласної ради від ВО "Свобода" Оксана Ковбоша взяла участь у диктанті, який вже вдруге організувала Інформаційна агенція "ВиЧЕрпно".

Перевірити свої знання української мови журналісти запросили черкаських депутатів, політиків, чиновників, відомих діячів, активістів, представників різних професій. Уже другий рік поспіль цього дня писала диктант депутат-свободівка Оксана Ковбоша. Їй вдалося покращити свій результат порівняно з минулим роком. Цього разу націоналістка показала найкращий результат, написавши текст без жодної помилки.

"Минулого року найкраще написав диктант мій колега-свободівець Юрій Ботнар. Сьогодні й мені вдалося гідно представити нашу депутатську фракцію та продовжити цю тенденцію. Насправді немає нічого дивовижного в тому, що українські націоналісти найкраще володіють рідною мовою і найграмотніше пишуть. Адже мова ‒ це одна з основ нації. Після стількох заборон та чужого втручання мова більшости українців сьогодні далека від ідеалу. Але очистити її від покручів цілком реально. Для цього треба нею спілкуватися, постійно читати українською, а також раджу брати участь у таких диктантах. Вони дають змогу перевірити себе, виявити слабкі сторони й заповнити прогалини в своїх знаннях мови. Вчитися на своїх же помилках ‒ це ефективно! А вчити рідну мову потрібно протягом усього життя, адже меж досконалості немає", ‒ радить депутат Черкаської обласної ради від ВО "Свобода" Оксана Ковбоша.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"