ВО "Свобода"

ENG

16 листопада 2017
У Смілі депутати відправили у відставку секретаря міськради
У Смілі депутати відправили у відставку секретаря міськради

16 листопада 2017 року на позачерговій сесії Смілянської міськради на Черкащині депутати під тиском громади та націоналістів із ВО "Свобода", "Національного корпусу" та "Правого сектора" зняли з посади секретаря ради, виконувача обов'язків голови міста Віктора Федоренка.

Протягом дня обурені смілянці блокували дорогу державного значення Київ-Знам'янка з вимогами до депутатів зібратися та відправити у відставку чинного секретаря. Віктор Федоренко своєю бездіяльністю довів місто до колапсу через відсутність опалення, а також критичний стан царин охорони здоров'я та ЖКГ.

Тиск громади змусив зібрати кворум у Смілянській міській раді і проголосувати за необхідне громаді рішення. У результаті 19 депутатів проголосувало "за", 1 ‒ "утримався": рішення ухвалено.

"Від імені націоналістів дякую громаді за активну позицію. Закликаю й надалі бути пильними в обранні міських керманичів. Зокрема, на наступній сесії міської ради слід проконтролювати обрання нового секретаря ради й виконувача обов'язків міського голови, поставити перед ними чіткі завдання та контролювати їхнє виконання! Саме так змінимо Смілу, саме так змінимо Україну!" − звернувся до громади на сесії депутат Черкаської облради від ВО "Свобода" Сергій Воронов.

Націоналісти тримають на контролі запуск котелень у місті, який відбувається сьогодні протягом дня.

Прес-служба ВО "Свобода"