ВО "Свобода"

ENG

23 листопада 2017
Депутати-свободівці передали спортивний інвентар боксерським клубам Черкас
Депутати-свободівці передали спортивний інвентар боксерським клубам Черкас

23 листопада 2017 року віце-президент Федерації боксу Черкаської области свободівець Юрій Ботнар разом із иншими депутатами-націоналістами побували у боксерських залах Черкас та вручили спортовцям боксерське приладдя, придбане з обласного б'юджету за пропозицією фракції ВО "Свобода".

Свободівці-депутати Черкаської обласної ради Юрій Ботнар, Оксана Ковбоша та Сергій Воронов разом із заступником міського голови свободівцем Ігорем Коломойцем та президентом Федерації боксу Черкащини Сергієм Тищенком відвідали черкаську боксерську школу "Вікторія" та боксерську залу в мікрорайоні "Дніпровський".

Невеличке спортивне приміщення нещодавно було відремонтовано, а також обладнано душем та туалетом. Тепер юнаки одного з найбільших районів Черкас можуть тренуватися в зручних умовах. А завдяки ентузіазму та наполегливості колективу школи, а також ініціятиві націоналістів реманент цих спортивних закладів поповнився новими боксерськими снарядами: пневмогрушами із навісним пристроєм, шоломами, бандажами, скакалками, "лапами", рукавицями та иншим приладдям.

"Ось такі маленькі зали уособлюють нашу амбітну мету ‒ кожен хлопчик повинен мати можливість займатися боксом біля свого дому. У містах, селищах і навіть селах. Тішуся, що зростає кількість тих, хто допомагає боксу. Підтримка боксу на Черкащині ‒ наша спільна справа із фракцією "Свободи" в облраді, президентом обласної боксерської федерації Сергієм Тищенком, керівництвом обласних ради та адміністрації. На черзі ‒ капітальний ремонт тутешнього тренувального рингу. У наших планах ‒ до кінця року створити обласну Програму розвитку боксу. В амбіціях ‒ виховання олімпійських чемпіонів та створення умов для занять цим видом мистецтва для кожного хлопчика на Черкащині, і як наслідок, перетворення нашої области на "край боксерів", ‒ розповів про майбутнє черкаського боксу віце-президент Федерації боксу Черкащини, голова фракції ВО "Свобода" в облраді Юрій Ботнар.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"