ВО "Свобода"

ENG

27 листопада 2017
У Черкасах Ігор Коломоєць наполягає на розірванні містом орендної угоди з московською церквою
У Черкасах Ігор Коломоєць наполягає на розірванні містом орендної угоди з московською церквою

27 листопада 2017 року під час оперативної наради заступник міського голови Черкас свободівець Ігор Коломоєць звернув увагу присутніх, що церква Московського патріярхату, в користуванні якої перебуває Соборний парк, не стежить за його належним санітарним станом.

Ця заява стала реакцією на заклики міського голови провести в парку силами міської громади толоку. Свободівець наголосив, що громада не зобов'язана робити за когось брудну роботу, адже московська церква за договором постійного користування зобов'язана утримувати парк у чистоті.

"Я особисто разом з учасниками ходу, присвяченого пам'яті жертв голодоморів (у парку розміщено відповідний меморіял) мав можливість бачити на свої очі жахливий стан парку. Якщо користувачі не прибирають територію, то треба розірвати з ними договір. Церква отримала від інспекції велику кількість приписів і штрафів, проте не робить нічого для виправлення ситуації. Здається, вже настав час вирішити це питання. Якщо користувач не може утримувати в належному стані парк, то його потрібно передати у відповідальність міста", − наголосив Ігор Коломоєць.

Він запропонував надіслати користувачу Соборним парком листа з вимогою прибрати сміття та побутові відходи. У разі невиконання вимоги йтиметься про розірвання угоди користування.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"