ВО "Свобода"

ENG

29 листопада 2017
Замість представників "русскава міра" в Смілянській бібліотеці виступили бандерівці
Замість представників "русскава міра" в Смілянській бібліотеці виступили бандерівці

29 листопада 2017 року свободівці подарували для бібліотеки Сміли примірники матеріялів I, II та III "Бандерівських читань" і книгу про Дмитра Донцова.

Напередодні націоналістам стало відомо, що у цій бібліотеці має відбутися презентація книги Інни Богословської, яка має чітку проросійську позицію, а саме: голосувала за "Харківські угоди", згідно з якими, зокрема, російський військовий флот до 2049 року мав перебувати на території українського Криму; виступала за надання Криму статусу міжнародного кондомініуму, тобто встановити між Кримом та Україною внутрішній кордон та розділити владу над ним із Росією; виступила проти 10 статті Конституції України, яка забезпечує функціонування та захист державної мови, тобто української. І це лише маленький перелік дій Інни Богословської, за який екс-нардепом вже давно має займатися СБУ.

Зрештою, через обурення націоналістів презентацію книги Богословської бібліотека скасувала. Тож свободівці вирішили врятувати ситуацію та провели перед людьми, які все таки прийшли на зустріч, мініпрезентацію збірників статей конференції "Бандерівських читань".

"Я перепрошую, не готувався до виступу перед авдиторією, тому презентація буде короткою. Я сподіваюся, що ми домовимося з директором бібліотеки про більш розширену зустріч у наступному році. Вже у лютому 2018 року відбудуться п'яті "Бандерівські читання". Я сподіваюся, що нам вдасться запросити на презентацію в Смілу й засновника цієї конференції депутата VIII скликання Верховної Ради України свободівця Юрія Сиротюка", − звернувся до присутніх депутат Черкаської облради від ВО "Свобода" Юрій Ботнар.

Націоналіст подарував директору бібліотеки книги та коротко розповів авдиторії про саму конференцію "Бандерівські читання".

"Якщо говорити про конференцію, то вона була започаткована як дискусійний майданчик для націоналістів, які працюють у різних царинах. Уперше "Бандерівські читання" відбулися 2014 року в Києві в розпал Революції гідности в актовій залі Київради з нагоди 85-ї річниці створення Організації Українських Націоналістів та 105-ї річниці з дня народження Степана Бандери. Наступного, 2015 року, конференція була присвячена конкретній темі: "Якою має бути Українська Самостійна Соборна Держава в XXI столітті та "питання Москви". Утретє в Будинку Вчителя у 2016 році відбулися ІII "Бандерівські читання" на тему: "Візія Української держави в ідеології українського націоналізму". Четверті читання були присвячені 100-річчю Української Революції та запрошували на дискусійний майданчик націоналістів для вирішення питання: "Як закінчити українську національну революцію". Наступна конференція відбудеться у 2018 році та буде присвячена темі глобальної політики, а саме: "Місія України та національні інтереси в глобалізованому світі: візія націоналістів", − розповів на завершення Юрій Ботнар.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"