ВО "Свобода"

ENG

1 грудня 2017
Черкаські свободівці завітали на свято до територіального центру соцзахисту
Черкаські свободівці завітали на свято до територіального центру соцзахисту

1 грудня 2017 року з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю депутати Черкаської обласної та міської рад від ВО "Свобода" і Черкаський осередок Всеукраїнського об'єднання українок "Яворина" долучилися до свята, яке організував для своїх вихованців Територіальний центр соціального захисту Придніпровського району Черкас.

Територіальний центр соцзахисту постійно організовує дозвілля для своїх відвідувачів. Цього дня Черкаська "Яворина" разом з викладачами та учнями Черкаської музичної школи №1 імені М.В. Лисенка долучилися до святкового концерту. Діти виконували на скрипках відомі музичні твори. Глядачі захоплено слухали маленьких скрипалів.

"Сила музики неймовірна. Вона може зцілювати, виконувати бажання. Мова музики універсальна, бо лине від серця до серця. Цей невеличкий інструмент має всього 4 струни і смичок, а потенціал і можливості ‒ фантастичні. Дуже непросто ним оволодіти, але сьогодні на скрипках гратимуть такі ж маленькі діти, як і ви. Вони вже є лауреатами та переможцями всеукраїнських і міжнародних конкурсів. Я запрошую вас насолодитися їхньою музикою, а також бажаю більше гарних мрій та їх здійснення", ‒ звернулася до слухачів керівниця Черкаського осередку ВОУ "Яворина" Лариса Воропай.

Після цього заходу відбувся концерт і для людей найстаршого віку з інвалідністю. Свободівці також висловили їм свої слова поваги. До побажань депутати Черкаських обласної ради Оксана Ковбоша та міської ради Антон Ведула, а також керівниця черкаської "Яворини" Лариса Воропай додали смачний подарунок для дідусів і бабусь ‒ великий торт.

"Висловлюю вам свою повагу за вашу мужність, стійкість та активність. Не кожен може так у вашому поважному віці. Залишається лиш побажати вам міцного здоров'я, невичерпної енергії ще на довгі літа, щасливих митей у житті та цікавого дозвілля. А з нами, молоддю, діліться своєю життєвою мудрістю", ‒ привітав стареньких депутат Черкаської міської ради від ВО "Свобода" Антон Ведула.

Черкаська "Свобода" та "Яворина" висловлюють велику подяку за сприяння цьому заходу працівнику територіального центру, свободівцеві Олександру Саюну та директору Департаменту соціальної політики Черкас, свободівцю Олегові Гудзенку, а також викладачам та учням Черкаської музичної школи №1.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"