ВО "Свобода"

ENG

1 грудня 2017
Канівські свободівці презентували в школах району брошури про Анатолія Чупилку
Канівські свободівці презентували в школах району брошури про Анатолія Чупилку

1 грудня 2017 року активісти канівських міської та районної організацій ВО "Свобода" спільно з меценатом-свободівцем Вадимом Стояновим передали школам Канівського району брошури "Він жив. Він житиме вічно".

Книжечки про "кіборга"-свободівця, депутата Черкаської облради Анатолія Чупилку поповнили бібліотеки сіл Пекарі, Кононча, Яблунів та Литвинець.

Презентація брошур відбувалася під час урочистих шкільних лінійок, на яких Вадим Стоянов коротко розповідав про Анатолія Чупилку та инших сучасних українських героїв. Учителі та учні поділилися своїми розповідями про зроблене в їхніх школах для підтримки наших воїнів московсько-української війни.

"26 років тому українці на референдумі однозначно сказали: "Незалежній Україні бути!". Але шлях до дійсної незалежности, до успішної країни лежить через перешкоди і випробовування. Нині у війні з Росією наші найкращі сини й доньки віддають своє життя за Україну. І ця брошура ‒ саме про такого сина України, депутата-свободівця, героя-"кіборга" Анатолія Чупилку", − розповів під час презентації депутат Канівської міськради Юрій Гамалій.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"