ВО "Свобода"

ENG

5 грудня 2017
Смілянська міськрада розірвала договір теплопостачання з фірмою, що не виконувала зобов'язань
Смілянська міськрада розірвала договір теплопостачання з фірмою, що не виконувала зобов'язань

5 грудня 2017 року на терміново скликаній сесії Смілянської міської ради депутати одностайно ухвалили рішення про припинення співпраці з ТОВ "Сміла Енергоінвест" та зобов'язали КП "Смілакомунтеплоенерго" заключити договір із НАК "Нафтогаз України" для отримання газу.

У ніч на 6 грудня було ухвалене рішення про невідкладні заходи щодо теплопостачання міста, яке базується на законодавчо визначеній процедурі постачання природного газу постачальником "останньої надії".

Нагадаємо, що фірма "Сміла Енергоінвест" заборгувала НАК "Нафтогаз України" 80 мільйонів гривень, попри те, що отримувачі послуг вчасно сплачували за тепло. Також ТОВ "Сміла Енергоінвест" уже кілька років зриває опалювальний сезон у місті.

Зауважимо, що через лояльність до ТОВ "Сміла Енергоінвест" колишнього очільника Сміли Віктора Федоренка та частини депутатів, ситуація з підприємством-шахраєм затяглася на кілька років і багатотисячне місто отримувало тепло з перебоями. Терпець смілян увірвався після того, як ввечері 5 грудня ТОВ "Сміла Енергоінвест" самовільно вимкнуло опалення в місті. Небайдужі жителі Сміли зібралися біля котелень підприємства, аби не допустити вивезення з них обладнання. Таку інформацію містяни отримали, коли 5 грудня директора "Сміла Енергоінвест" Андрія Карпенка поліція затримала в Києві.

"Депутати продемонстрували консолідовану позицію, що, втім, не знімає співвідповідальности з міської ради за ситуацію з постачанням тепла у місті. Адже свободівці та инші незалежні від колишнього міського голови депутати неодноразово наголошували на потребі розірвати договір із офшорною фірмою "Сміла Енергоінвест". Проте до сьогодні не всі підтримували таке наполягання. Фракція ВО "Свобода" у Смілянській міській раді у повному складі проголосувала "за" рішення про скасування співпраці зі "Сміла Енергоінвест" та надання можливости комунальному підприємству міста "Смілакомунтеплоенерго" надавати послуги з теплопостачання смілянам", ‒ повідомив голова фракції свободівців у Смілянській міській раді Володимир Салов.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"