ВО "Свобода"

ENG

22 грудня 2017
Черкаська обласна рада за пропозицією націоналістів визнала статус бійців-добровольців
Черкаська обласна рада за пропозицією націоналістів визнала статус бійців-добровольців

22 грудня 2017 року Черкаська обласна рада затвердила Порядок визнання бійцями-добровольцями осіб, що брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України. В розробці проекту рішення брала участь і фракція ВО "Свобода".

Згідно з цим рішенням визначено процедуру визнання осіб, що перебували у складі добровольчих формувань, утворено компетентну комісію з питань розгляду матеріалів про визнання бійців-добровольців, її склад та положення про неї, затверджено посвідчення бійця-добровольця Антитерористичної операції.

Разом з цим депутати ухвалили відповідні зміни та внесли бійців-добровольців до Обласної комплексної програми "Турбота" на 2014-2020 роки та Обласної комплексної програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції, родин Героїв Небесної Сотні та постраждалих під час Революції Гідності на 2018-2022 роки.

"За чотири роки війни ані "постмайданівський" уряд, ані "найдемократичніше" скликання парламенту, ані Президент-капітулянт не спромоглися на законодавчому рівні визнати тих бійців-добровольців, які пліч-о-пліч з українською армією заради інтересів нації стали на захист країни на східних теренах, аби не допустити вогню війни на рідних землях. Через це громади, хоч і обкрадені урядом Гройсмана, змушені самі відзначити чин своїх земляків, які добровільно, не за славу чи платню першими виступили проти ворога. Вочевидь, гідно вшановувати героїв Україна зможе лише, коли влада реально належатиме представникам народу ‒ націоналістам, добровольцям, фронтовикам, волонтерам", ‒ прокоментував цю подію голова фракції ВО "Свобода" Юрій Ботнар.

Прес-служба ВО "Свобода"