ВО "Свобода"

ENG

24 грудня 2017
У Кам'янці націоналісти відсвяткували день народження В'ячеслава Чорновола
У Кам'янці націоналісти відсвяткували день народження В'ячеслава Чорновола

24 грудня 2017 року великому українському державникові В'ячеславу Чороноволу могло б виповнитись 80 літ. На честь його дня народження центральними вулицями Канева колоною пройшли свободівці та свідома громада міста.

Учасники ходу разом скандували патріотичні гасла. Звуковий супровід забезпечував духовий оркестр, який виконував українські народні пісні. Акція завершилася на площі Небесної Сотні, де відбувся святковий мітинг.

До присутніх звернувся депутат Кам'янської районної ради від ВО "Свобода" Олександр Мушта: "Життя Чорновола ‒ це приклад мужності, боротьби та безмежного служіння Україні впродовж всього життя. Виплекана Кучмою кримінально-чиновницька система, побачивши загрозу свого існування, прибрала Чорновола, законсервувавши на довгі роки клептократично-владну ієрархію в Україні. Всім відомо, що він загинув за загадкових обставин навесні 1999 р., напередодні президентських виборів. На той час його рейтинг сягав понад 60 %. Після цього були два Майдани, які вибухнули в Україні у 2000-х рр. і стали наслідком нереалізації всебічних реформ у державі. Однозначно, ми всі могли б піти зовсім іншим шляхом, якби В'ячеслав Максимович залишився з нами. Пам'ятаймо завжди його подвижницьке життя".

Націоналісти завершили святковий захід спільним виконанням національного славня.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"