ВО "Свобода"

ENG

22 грудня 2017
Свободівці виступили на боці громади в питанні розміщення притулку для стерилізації тварин
Свободівці виступили на боці громади в питанні розміщення притулку для стерилізації тварин

22 грудня 2017 року на сесії ради Кам'янської ОТГ депутати-свободівці виступили проти пропозиції будівництва пункту для стерилізації бездомних тварин у жилому районі міста. Чиновники на чолі з міським головою Володимиром Тіроном, не порадившись із кам'янчанами, вирішили розмістити його біля школи та дитячого садочка.

Свободівці зауважили, що будівлю планували розташувати на перетині міської ЗОШ № 1, дитячого садочка, Маслозаводу та житлового масиву.

Коментуючи цю подію, депутат від ВО "Свобода" Наталія Клименко заявила: "Розмістити пункт стерилізації біля масового скупчення людей ‒ рішення неправильне й необдумане. Однозначно, що тут скрізь ‒ у житловому масиві, навчальних закладах, промислових об'єктах ‒ будуть виникати різні незручності через звуки від тварин, тож необхідно перенести це приміщення в инше місце. Я знаю, що такий пункт хотіли звести за містом біля ветеринарного центру. Це було б правильно і послідовно".

Мешканці житлового масиву вже почали збір підписів щодо перенесення цього пункту для стерилізації в инше місце. Свободівці й надалі триматимуть на контролі це питання.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"