ВО "Свобода"

ENG

26 грудня 2017
Захист підозрюваного у вбивстві Сергієнка навмисно затягує розгляд справи
Захист підозрюваного у вбивстві Сергієнка навмисно затягує розгляд справи

26 грудня 2017 року в Черкасах у Соснівському райсуді відбулося засідання у справі вбивства героя Небесної Сотні, прихильника ВО "Свобода" Василя Сергієнка. Суд планував вислухати свідків у справі, проте засідання перенесли через зміну своїх адвокатів підозрюваним у організації вбивства Вадимом Мельником.

Вадим Мельник під час засідання оголосив клопотання про відмову від послуг адвокатів Олексик та Гончара, натомість просив призначити йому в захист Шадріна та Доброніцина, які прибули в зал суду. Адвокат Олексик була відсутня на засіданні, тому без її присутності не можна було процесуально вирішити це питання. Слід зауважити, що й сам Мельник і його екс-захисник Гончар стверджували, що Олексик знала про ситуацію та була належно повідомлена про судове засідання, проте на нього не з'явилася.

"Здається вже банально це повторювати, але суд відверто затягується. Очевидно покровителі Мельника попросили Олексик не приїздити на суд. Таким чином розгляд справи вчергове переносять. А, нагадаю, суддя обіцяла, що поставить крапку в справі за три засідання, два з яких уже відбулися. Маю великі сумніви в тому, що на наступному розгляд справи завершать", ‒ пояснює складність ситуації побратим Сергієнка, свободівець із Корсуня, друг Володимир.

До слова, під час засідання за допомогою відеозв'язку із Корсуня починала надавати свідчення мати Василя Сергієнка. Фізично їй дуже важко це робити, тому перенесення засідання призведе до страждань старенької матері вбитого. Ще один свідок також прибув на засідання, проте йому не судилося сьогодні розповісти про те, що він бачив.

Після спілкування Мельника тет-а-тет із новими адвокатами колегія суддів оголосила рішення про задоволення його клопотання та призначила наступне засідання на 15 січня 2018 року о 10:00.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"