ВО "Свобода"

ENG

22 грудня 2017
У Жашкові з ініціативи свободівців фінансуватимуть центр національно-патріотично виховання
У Жашкові з ініціативи свободівців фінансуватимуть центр національно-патріотично виховання

22 грудня 2017 року Жашківська райрада підтримала пропозицію депутат-свободівця Сергія Романюка виділити з бюджету на 2018 рік 350 тисяч гривень для функціювання КЗ "Центр національно-патріотичного виховання" (ЦНПВ).

Нагадаємо, що ЦНПВ працює з вересня 2017 року та був створений з ініціативи депутатів-свободівців як комунальний заклад при Жашківській районній раді. До слова, Жашків став першим районним центром, у якому запрацював такий заклад.

У ЦНПВ працюють фахові педагоги та ветерани-учасники бойових дій російсько-української війни. Молодь у ЦНПВ має можливість отримувати теоретичні та практичні знання з військового мистецтва, тактики бою, знання про зброю, знання з історії України та инше.

"Звісно, навіть ті кошти, які нам вдалося виділити з бюджету це дуже невелика сума. Їх вистачить лише на утримання фахівців центру та його будівлі. Тож на перший погляд робота центру є не наскільки потужною, як нам хотілося б. Але, якщо порівнювати з попередніми 20 роками, коли школярі взагалі не мали доступу до такого плану виховання, то існування такого центру є вкрай позитивною річчю. Ми віримо, що незабаром громада матиме більше можливостей для утримання такого закладу, адже це запорука національної безпеки краю та країни загалом. Ми перебуваємо у стані війни, тож кожен молодий українець має бути готовий до оборони своєї землі. Фронт зненацька може просунутися далеко за межі районів Донбасу, тож всі ми маємо бути готовими до оборони" ‒ пояснює депутат-свободівець Сергій Романюк.

Також слід додати, що на цій же сесії з ініціативи Сергія Романюка депутати райради на 66 тисяч гривень збільшили фінансування районної програми "Допомога демобілізованим воїнам АТО". У її рамках відбувається реабілітація бійців, їх лікування, путівки до санаторіїв та инше.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"