ВО "Свобода"

ENG

2 січня
До дня народження Степана Бандери в Каневі свободівці презентували книги про Провідника ОУН
До дня народження Степана Бандери в Каневі свободівці презентували книги про Провідника ОУН

2 січня 2018 року канівські свободівці провели презентацію книг про Степана Бандеру та український націоналізм, присвячену 109-й річниці від дня народження Провідника ОУН.

Подія відбувалася в читальному залі Канівської міської бібліотеки та вийшла за межі просто презентації книг. Між учасниками заходу відбувся цікавий обмін думок як щодо самої постаті очільника ОУН, так і про український націоналізм, про сучасний український націоналізм ‒ державотворення. Організатори представили працю Степана Бандери "З невичерпного джерела", де головний посил: необхідність глибокої віри в Бога. Родзинкою заходу стали спонтанні виступи дітлахів зі своїм баченням Бандери. Вже традиційно бібліотека отримала від організаторів заходу комплект книжок.

"Ми хочемо, щоб такі заходи стали доброю традицією не лише для нашого свободівського кола, а й для всього Канева. Ми й надалі будемо нести містянам бандерівське слово й ідеї українського націоналізму та всіляко сприяти постанню української України", ‒ прокоментував подію голова Канівської міської організації ВО "Свобода" Сергій Засенко.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"