ВО "Свобода"

ENG

9 січня
Волонтери Черкащини на Донбасі привітали захисників з Різдвом
Волонтери Черкащини на Донбасі привітали захисників з Різдвом

6-9 січня 2017 року чорнобаївський волонтер "Легіону Свободи" Павло Собко разом з активісткою волонтерської групи "Схід і Захід єдині" Лідією Сівак вирушили в чергову поїздку в зону бойових дій московсько-української війни. Цього разу поїздку приурочили до Різдва Христового.

Павло Собко та Лідія Сівак подолали 1770 км за 64 години, щоби доставити на лінію фронту необхідні речі. Основними пунктами поїздки були міста Мар'янка, Авдіївка, Троїцьке, Золоте, Новотошківське, Слов'янськ, Бахмут та 29-й блокпост.

"Незважаючи на усі перепони, які були у нас під час підготовки поїздки, ми успішно повернулися додому. Наша "газель" не хотіла заводитися, під час самої поїздки декілька разів виходила з ладу. Однак попри всі складнощі, ми подолали запланований маршрут і привітали наших захисників із Різдвом Христовим. Адже заради такої справи та заради людей, які захищають наш спокій, ми готово долати будь-які перешкоди", ‒ говорить Павло Собко.

Волонтери-націоналісти передали українським воїнам продукти харчування, засоби особистої гігієни, теплі речі, матраци, дитячі малюнки тощо.

"Безмежно вдячний усім, хто допоміг: Лідії Сівак, добродіям Лут, Шемшур, Бондар, Ткаченко, Заїці та Смолі за кількасот пиріжків, 1250 вареників та близько 70 кг голубців. Спасибі ТМ "Смаковинка", зокрема Юрію Тренкіну, за 14, 5 кг ковбасних виробів для наших захисників. Дякуємо за кошти на пальне: творчому колективу "Веселі Молодички" із села Богодухівка за 500 грн, свободівцям Ярославу Коваленку, Зої Бойченко, пану Хохлову, Савченко, Савченку та Хмельницькій. Удячний ТОВ "ГРУПА ВЕНЕТО" м. Черкаси (ТЕМП) та Олександру Згіблову за 30 матраців для наших захисників. Низький уклін Комітету самоорганізації населення мікрорайону "Дніпровський" та пані Здоровенко, Олексийчук за в'язані шкарпетки, мед, сало в тубусах, випічку, подушки та сумки-баули. Спасибі "Нашому батальйону - Укропський сухпай" та дяді Колі за квашену капусту та окопні свічки. Дякуємо, ДНЗ 34 "Дніпряночка" (місто Черкаси) та завідувачці пані Перцевій з вихованцями за янголяток, сніжинки та ялинки. Надзвичайно вдячні усім жителям села Вереміївки та села Степове за небайдужість та допомогу. Хочу подякувати пані Григоренко та її помічницям за в'язані шкарпетки. Спасибі учням та вчителям Черкаських шкіл №9, №13 та №25", − повідомив Павло Собко.

Наступну поїздку волонтери планують на 10-14 лютого 2018 року. Нині, кажуть вони, є потреба в газових балонах для виготовлення "буржуйок". Для наступної поїздки потрібні: свіжа капуста, м'ясо, риба, борошно, рис та кошти на пальне.

Волонтери закликають усіх небайдужих долучитися до майбутніх поїздок. Для надання допомоги можна зателефонувати за номером телефону: Пало Собко (096) 970-70-77 та Лідія Сівак (096) 616-01-95.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"