ВО "Свобода"

ENG

17 січня
Ярослав Нищик: "Свобода" не голосуватиме за новий виконком
Ярослав Нищик: "Свобода" не голосуватиме за новий виконком

17 січня 2017 року на сесії Черкаської міськради голова фракції свободівців Ярослав Нищик заявив про те, що депутати-націоналісти не будуть брати на себе відповідальности за склад нового виконкому.

"Свобода" не брала участи у формуванні виконкому та не подавала своїх пропозицій до його складу. Тому ми вважаємо цілком логічним рішенням не голосувати за нього", ‒ заявив Ярослав Нищик при обговоренні проекту рішення міського голови про формування виконавчого комітету.

До слова, обіцяні міським головою "аполітичні" кандидати до нового виконкому виявилися причетними до різноманітних політичних партій. Зокрема, серед них є: Борис Марченко ‒ у 2014 році був кандидатом у депутати від ВО "Солідарність" (БПП); Микола Шкарабура (пропонується мером на місце його першого заступника!) був членом КПУ, згодом змінив ще низку партій ("Наша Україна", Партія Вільних демократів, "Фронт Змін"); Віктор Черниш ‒ балотувався разом із "тітушководом" Вадимом Березою від партії "Патріот" (відомою зв'язками з Партією регіонів); Антон Скачков ‒ член ВО "Батьківщина"; Світлана Івінська ‒ у 2015 році балотувалася у депутати від ВО "Черкащани" (партія, що складається з колишніх "регіоналів", а також лобістів великих бізнес-монополій).

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"