ВО "Свобода"

ENG

20 січня
У Каневі на обласній конференції обрали керівні органи Черкаської обласної "Свободи"
У Каневі на обласній конференції обрали керівні органи Черкаської обласної "Свободи"

20 січня 2018 року в Каневі відбулася звітно-виборча конференція Черкаської обласної організації ВО "Свобода", участь у якій взяв очільник партії Олег Тягнибок. Делегати з міських та районних організацій Черкащини обрали нового голову обласної організації ‒ очільника фракції націоналістів у Черкаської облраді Юрія Ботнара.

Свою роботу делегати конференції розпочали з ушанування пам'яти "кіборга"-десантника, депутата Черкаської облради від ВО "Свобода" Анатолія Чупилки.

Доти чинний голова Черкаської обласної "Свободи" Андрій Куча відзвітував за роботу на посаді, а делегати конференції затвердили його звіт. Після цього присутні розглянули питання про обрання нового очільника свободівців Черкащини.

У роботі конференції взяв участь голова партії Олег Тягнибок, він подав на розгляд на посаду нового керівника Черкаської обласної організації ВО "Свобода" кандидатуру Юрія Ботнара. Делегати конференції одностайно підтримали Юрія Ботнара, обравши його головою обласної організації "Свободи" на Черкащині.

"Сьогодні обласна конференція Черкаської "Свободи" підтримала звіт голови, ми подякували йому за роботу. Андрій Куча багато зробив для розвитку Черкаської обласної організації. Тепер він сконцентрує увагу на роботі в обласному комітеті на посаді голови КРК, а також як депутат Черкаської міської ради. З новим головою обласної організації Юрієм Ботнаром ми визначили всі напрямки розвитку на найближчий період, зокрема, це посилення ідеологічної, кадрової та організаційно-дисциплінарної роботи. На конференції сформовано новий комітет обласної організації, який має завдання забезпечити організаційні й фінансово-господарські напрямки її діяльности. Ми вважаємо, що Черкаська обласна організація є однією з базових у партії і розраховуємо на ще більший розвиток нашого товариства й на ефективну роботу депутатів від "Свободи", яких, до слова, 80 у області. Звісно розраховуємо також і на міського голову Тального свободівця Олексія Юрченка, який дуже багато працює й має багато позитивних відгуків про свою роботу. Це й підтверджує, що націоналісти при владі, всупереч установленій думці, яку поширюють наші опоненти, можуть бути ефективними господарями", ‒ прокоментував результати звітно-виборчої конференції Олег Тягнибок.

Прес-служба ВО "Свобода"