ВО "Свобода"

ENG

21 січня
Черкаські волонтери допомогли відновити авто для українських вояків
Черкаські волонтери допомогли відновити авто для українських вояків

21 січня 2018 року, напередодні Дня соборности України, волонтери "Легіону Свободи" Павло Собко та Юрій Кулик доставили автомобіль "Mitsubishi Pajero" бійцям батальйону ім. Кульчицького у місто Покровськ, що на Донеччині.

Волонтер Костянтин Бевзенко витратив близько 8 тис. грн власних коштів, щоби відремонтувати бойове авто. Волонтери-свободівці за власний кошт (2 тис. грн) перегнали військовий джип на Схід.

Павло Собко, коментуючи подію, закликав громадян активніше брати участь у допомозі військовим: "Хочу особисто звернутися до тих людей, які поза очі кажуть що ми наживаємось на волонтерстві. Нагадаю, що це авто було придбане в Литві 2015 року теж за кошти небайдужих людей.

Безмежно вдячний усім хто долучився до ремонту, перегону та до такої хорошої справи як допомога бійцям на Сході. Ми дякуємо: Кості Бевзенку, нашому побратиму-волонтеру, за величезну допомогу та за маскувальні сітки, спасибі КСН "Дніпровський" за мед, сало, консервацію, квашену капусту та в'язані шкарпетки. За пиріжки вдячний Ірині Романусі, а Людмилі Тринкаль ‒ за домашню консервацію".

Волонтери закликають усіх небайдужих долучитися до допомоги нашим захисникам. Наступну поїздку планують на 10 лютого 2018 року. Для надання допомоги можна зателефонувати за номером телефону: (096) 970-70-77, Павло Собко.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"