ВО "Свобода"

ENG

28 січня
Черкаські депутати-свободівці прозвітували перед громадою
Черкаські депутати-свободівці прозвітували перед громадою

28 січня 2018 року в Черкасах депутати обласної та міської рад від ВО "Свобода" розповіли виборцям про свою роботу в депутатському корпусі.

Нагадаємо, що у 2015 році громада обрала до Черкаської облради сімох депутатів від ВО "Свобода". Так, націоналістів у місцевій раді представили Юрій Ботнар, Оксана Ковбоша, Олександр Лошков, Віталій Чміль, Володимир Волкович, Володимир Зуєнко, Сергій Воронов.

Також у 2015 році під час виборів до Черкаської міськради громада висловила довіру п'ятьом депутатам-свободівцям: Ярославу Нищику, Андрію Кучі, Антону Ведулі, Івану Косенку та Максиму Шилу.

Першим зі звітом виступив голова свободівської фракції в Черкаській міськраді Ярослав Нищик. Він повідомив, що фракція націоналістів у міськраді є найдисциплінованішою: відвідала найбільше сесій та комісій.

"Активними є свободівці і в розробці проєктів рішень: у 2017 році націоналісти стали авторами 11 таких ініціятив. Для порівняння, решта депутатів міської ради разом підготували 21 проєкт рішень за такий самий період", ‒ додав Ярослав Нищик.

На захисті інтересів громади черкаські депутати-свободівці найбільш активно працюють у напрямку збереження рекреаційних зон для містян, борються проти незаконних забудов і тимчасових споруд, стоять на захисті соціяльно незахищених черкасців, опікуються галузями освіти та культури, збереженням історичної пам'яти, підтримують комунальний транспорт тощо.

Від імені депутатів-свободівців Черкаської облради виступив голова фракції націоналістів Юрій Ботнар. Він зазначив, що за інформацією, яку надав апарат обласної ради, свободівці є найдисциплінованішими депутатами.

На здійснення своєї діяльности та настанов виборців фракція ВО "Свобода" в 2017 році подала 20 проєктів рішень. За словами Юрія Ботнара, свободівці в облраді найбільше приділяють уваги соціяльному захисту населення, охороні природи та культурної спадщини, освітній, культурній та духовній царинам, захисту земельних інтересів громад области, переймаються питаннями якости інфраструктури, піклуються про економію б'юджету области, завжди стоять на сторожі законності рішень ради тощо.

Не обійшлося на звіті й без додаткових питань, на них депутати надали ґрунтовні відповіді громадянам. Ознайомитися із повним текстом звітів можна буде на офіційних інтернет-сайтах Черкаських міської та обласної рад.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"