ВО "Свобода"

ENG

25 січня
Павло Собко провів патріотичний урок на Чорнобаївщині
Павло Собко провів патріотичний урок на Чорнобаївщині

25 січня 2018 року Павло Собко, голова Чорнобаївської районної "Свободи", волонтер "Легіону Свободи" провів патріотичний урок на тему: "Крути ‒ вічна слава України". Націоналіст відвідав Великобурімську та Молобурімську ЗОШ, що на Чорнобаївщині.

Захід волонтер приурочив до 100-річчя бою, що відбувся 29 січня під Крутами та відіграв важливу роль у стримуванні російського ворога.

Під час зустрічі націоналіст розповів про сам бій під Крутами, російсько-українську війну та волонтерський рух. Свободівець продемонстрував засоби захисту сучасних українських військовиків: шолом та бронежилет, уламки від "Градів" та инших крупнокаліберних боєприпасів, які привіз з Донбасу.

"Коли я вчився, нам не розповідали про важливість бою під Куртами. Зараз у вас є унікальна можливість вчити історію ‒ справжню, без імперських нашарувань. На днях буде 100-річчя бою, у якому зійшлися українці та московити. І сьогодні в російсько-українській війні та боротьба триває. Тому коли хтось розповідає, що східний сусід, то брат ‒ це не так! Ціною власного життя студенти, гімназисти стримали наступ на Київ, саме завдяки їм уряд зміг зустрітися із союзниками і це тоді дало час для визнання незалежности України. Нам є чим пишатися. Зараз добровольці роблять нашу незалежність, як студенти тоді. Я і бійці дуже вдячні, за те що ви є, що ви допомагаєте", ‒ зауважив Павло Собко під час спілкування із дітьми.

Насамкінець волонтер закликав усіх небайдужих долучитися до допомоги захисникам. Наступну поїздку Павло Собко планує на 10 лютого 2018 року. Для надання допомоги можна зателефонувати за номером телефону: (096) 970-70-77.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"