ВО "Свобода"

ENG

1 лютого
Націоналісти вимагали від ГПУ покарати замовника вбивства Василя Сергієнка
Націоналісти вимагали від ГПУ покарати замовника вбивства Василя Сергієнка

1 лютого 2018 року в Києві "Свобода", "Національний Корпус", "Правий сектор", ГО "Вільні люди", рух "С14", КУН, спільно з громадськими діячами та активістами провели пікетування Генеральної прокуратури України.

Активісти вимагали завершити розслідування вбивства героя Небесної сотні Василя Сергієнка та невідкладно підготувати подання на позбавлення недоторканности народного депутата Геннадія Бобова. Його журналісти-розслідувачі підозрюють у замовленні вбивства.

Долучилися до заходу й свободівці з Корсунь-Шевченківського та Черкас. Юрій Ботнар, депутат-свободівець Черкаської облради на пікетуванні під час виступу повідомив, що на найближчу сесію обласної ради фракція націоналістів підготує і внесе до порядку денного звернення до Генпрокуратури та Верховної Ради України з вимогами пікетувальників.

"Маємо зробити усе, аби цю справу не спустили на гальмах і не замовчали. Адже по усій Україні отакі "царі Горохи", що вважають себе господарями цілого краю, бояться вселенського розголосу і загальнонародного опору. Наше завдання ‒ викриття таких ворогів нації, оприлюднення їхніх злочинів, примус до притягнення їх до відповідальності або ж покарання за вироком народного суду. Помста за смерть українського патріота Василя Сергієнка має стати реальним запобіжником і уроком для подібних Бобову місцевих князьків, навіть якщо вони ховаються за депутатським мандатом. Вбивство патріота, який казав правду, мало на меті залякування повсталої громади і тому є злочином проти всього українського народу. Бобова ‒ за ґрати!" ‒ заявив Юрій Ботнар.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"