ВО "Свобода"

ENG

24 лютого
У Кам'янці відбувся баскетбольний турнір пам'яти Олексія Стасюка
У Кам'янці відбувся баскетбольний турнір пам'яти Олексія Стасюка

24 лютого 2018 року з ініціятиви свободівців у місті Кам'янка пройшов традиційний баскетбольний турнір, присвячений тренеру та педагогу Олексію Стасюку. Підтримати учасників змагань приїхав Іван Ткаченко, гравець баскетбольної команди вищої ліги "Черкаські Мавпи".

Уже третій рік поспіль незмінними організаторами турніру є депутат міськради Кам'янської ОТГ від ВО "Свобода" Павло Воронов та сектор у справах сім'ї, молоді та спорту Кам'янської РДА.

Цьогоріч у змаганнях взяли участь три команди з міст Кам'янка, Сміла та Чигирин. У запеклих поєдинках перше місце отримали кам'янські баскетболісти, які у вирішальному двобої лише в останні хвилини перехилили шальки терезів на свою користь, перемігши смілян, які й посіли друге місце. Третіми в турнірі стали чигиринці.

Організатори нагородили гравців усіх команд вимпелами та грамотами, а переможцям вручили кубок.

Змагання відбулися за підтримки депутата Черкаської облради від ВО "Свобода" Сергія Воронова, директора КП "Атлант" Аркадія Конвєрцева, директора Кам'янської ЗОШ №2 Людмили Ємець та Черкаської обласної федерації баскетболу.

"Дякую командам за яскраву гру. Нехай ваш запал лише наростає та відточує майстерність. Дякую нашому славному земляку, гравцю БК "Черкаські Мавпи" Івану Ткаченку, який відвідав захід та завжди підтримує місцевий баскетбол. Плекаємо любов до спорту, продовжуючи справу Олексія Михайловича, ту справу, якій він присвятив усе своє життя!" ‒ наголосив під час виступу перед командами Сергій Воронов.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"