ВО "Свобода"

ENG

3 березня
Сергій Воронов вимагає розслідувати резонансні вбивства на Кам'янщині
Сергій Воронов вимагає розслідувати резонансні вбивства на Кам'янщині

3 березня 2018 року на сесії Черкаської обласної ради депутат-свободівець Сергій Воронов озвучив запит до голови Нацполіції та прокурора Черкаської области щодо необхідности розслідування резонансних убивств, що сталися протягом останніх кількох років на території Кам'янського району.

Націоналіст нагадав найбільш резонансні випадки: кримінальне провадження за фактом порушення правил охорони праці, що призвело до смерти Гужви Ю.; за фактом смерти Левенця В. М.; за фактом спричинення тяжких тілесних ушкоджень неповнолітньому Артеменку Д. В., що призвели до його смерти.

"Громадськість Кам'янського району вкотре порушує питання кримінальних справ щодо злочинів, які сколихнули суспільство. Весь цей час винні уникають покарання, розслідування затягуються подекуди на роки. Люди побоюються, що розслідування можуть взагалі закінчитися нічим. Тому вимагаю від очільників правоохоронних органів взяти ці справи під свій контроль", ‒ заявив свободівець.

Також Сергій Воронов іще раз нагадав правоохоронцям про необхідність належного розслідування справи за фактом можливого привласнення головою ЖБК "Машинобудівник" квартир мешканців будинку №10 по вулиці Героїв Майдану.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"