ВО "Свобода"

ENG

6 березня
Апеляційний суд залишив справу про вбивство Сергієнка в Соснівському райсуді
Апеляційний суд залишив справу про вбивство Сергієнка в Соснівському райсуді

6 березня 2018 року під час засідання Апеляційного суду колегія задовольнила клопотання про подальший розгляд справи вбивства Василя Сергієнка в Соснівському районному суді. Нагадаємо, що на попередньому засіданні колегія суддів Соснівського райсуду оголосила самовідвід.

7 березня 2018 року відбудеться жеребкування, яке визначить склад суддів. Таким чином, справу про вбивство Василя Сергієнка почнуть розглядати спочатку вже втретє.

Окрім цього, на засіданні розглянули клопотання адвокатів підозрюваних про перенесення слухання у Київ або Харків. Колегія суддів клопотання не задовольнила.

"Сподіваємося, що здоровий глузд переможе й нова колегія суддів не затягуватиме розгляд справи. Головне, щоб його таки почали. Адже чомусь, дивним чином, після повідомлення суддів з апеляційної інстанції їхні колеги з Соснівського райсуду різко перед жеребкуванням або захворіли, або пішли у відпустку. Таким чином, наразі нікого вибирати. А термін запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою для Недибалюка, Мельника, Воронкова та Горбенка завершується вже за два тижні", ‒ повідомила свободівка Діана Тяско.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"