ВО "Свобода"

ENG

6 березня
У США затримали ще одного підозрюваного в убивстві Сергієнка
У США затримали ще одного підозрюваного в убивстві Сергієнка

6 березня 2018 року стало відомо про затримання в США підозрюваного в організації викрадення журналіста Василя Сергієнка - Андрія Іносова. Він найдовше з усіх підозрюваних перебував у розшуку.

Іносов - професійний боєць ММА (бої без правил, змішані бойові мистецтва) з Києва, як і решта четверо підозрюваних (Воронков, Завражин, Горбенко, Недибалюк). Тісно спілкувався з імовірним організатором вбивства Вадимом Мельником та нардепом Геннадієм Бобовим.

Раніше Інтернет-видання "Дзвін" інформувало про те, що Андрій Іносов на турнірах зі змішаних єдиноборств представляв Україну разом з иншим спортсменом, найманцем "Партії Регіонів", одним зі смілянських братів Поповиченків Володимиром.

Як відомо, Володимир Поповиченко під час мітингу проукраїнських сил у Черкасах у квітні 2013 року жорстоко побив київського адвоката Віктора Смалія. А його партнер по ММА Андрій Іносов викрав і допоміг вбити корсунського журналіста Василя Сергієнка, який перед смертю, за інформацією близьких друзів журналіста, планував передати Віктору Смалію документи про земельні афери крупного місцевого ділка нардепа Геннадія Бобова.

"На жаль, я не зміг підтримати вдову Василя Сергієнка під час судового засідання, адже перебував у на сесії Черкаської облради. Проте на сесії від імени фракції "Свободи" оголосив звернення до Верховної Ради з вимогою зняти недоторканність із нардепа Бобова. За даними розслідування, знайомих та родичів загиблого, саме він є замовником убивства. На жаль, депутати Черкаської облради провали цей екзамен на людяність. Вони не підтримали звернення", ‒ повідомив депутат Черкаської облради свободівець Юрій Ботнар.

МЗС та Генпрокуратура ведуть перемовини зі США про екстрадицію Андрія Іносова до України.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"