ВО "Свобода"

ENG

9 березня
У Кам'янці зібрали 10 000 гривень для лікування Вікторії Оношко
У Кам'янці зібрали 10 000 гривень для лікування Вікторії Оношко

9 березня 2018 року в день народження Тараса Шевченка кам'янчани відвідали благодійні вистави Черкаського академічного обласного театру імені Тараса Шевченка. Під час заходів гості пожертвували 10 000 гривень на лікування Вікторії Оношко.

Показ вистав "Візок чудес" та "Наталка Полтавка" організували за підтримки депутата-свободівця Черкаської облради Сергія Воронова, Кам'янської районної "Свободи" та Кам'янських районної ради і Райдержадміністрації.

"Мені приємно бачити ваші спраглі до театральних вистав очі та чути бурхливі оплески подяки артистам! Переконаний, що геніальний Шевченко, десь у вічності, схвалює нашу ініціятиву щодо проведення благодійного заходу для талановитої дівчинки, учениці місцевої школи №2 Вікторії Оношко, яка тяжко захворіла, а її родина потребує нашої підтримки. Від себе хочу подякувати артистам театру за фантастичні емоції! Дякую всім тим, хто долучився до організації заходу. Зусилля кожного ‒ ковток надії на одужання чудової, талановитої дівчинки!" ‒ наголосив під час виступу перед гостями Сергій Воронов.

Зібрані під час вистав кошти організатори передали батьку Вікторії Оношко Олегу.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"