ВО "Свобода"

ENG

10 квітня
Завдяки націоналістам до кінця весни у Черкасах мають демонтувати незаконні рекламні носії
Завдяки націоналістам до кінця весни у Черкасах мають демонтувати незаконні рекламні носії

10 квітня 2018 року під час засідання виконавчого комітету Черкаської міськради за пропозицією заступника міського голови свободівця Юрія Ботнара муніципальну інспекцію зобов'язали до 1 червня 2018 року демонтувати незаконно встановлені білборди та рекламні площі, власники яких не мають договорів із містом.

Виконком дав начальнику муніципальної інспекції протокольне доручення виявити рекламні об'єкти, які розміщено на території міста без договорів та демонтувати їх.

"За право розміщувати рекламу на території міста компанії сплачують податок. Проте у Черкасах працюють не лише добросовісні підприємці, а й ті, які не виконують правила розміщення своїх рекламних споруд ‒ не мають договорів і не сплачують податки. Їхні об'єкти необхідно демонтувати, адже тоді добросовісні рекламодавці почнуть діяти так само. Недобросовісні ділки не лише захаращують центральну частину міста своєю незаконною рекламою, їх білборди несуть загрозу для здоров'я та життя черкасців, бо розміщені з порушеннями. Саме через це минулого року на перехресті вулиць Смілянської та Гоголя білборд впав на людей, тоді важкі травми отримали близько десятка осіб. Проте власника аварійної споруди не було покарано, адже його просто офіційно не було", ‒ прокоментував ситуацію Юрій Ботнар.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"