ВО "Свобода"

ENG

10 квітня
Виконком підтримав ініціятиву свободівця Ярослава Нищика про підвищення зарплати працівникам дитсадочків
Виконком підтримав ініціятиву свободівця Ярослава Нищика про підвищення зарплати працівникам дитсадочків

10 квітня 2018 року виконком Черкаської міської ради одностайно підтримав проэкт рішення про муніципальну надбавку за складність та напруженість в роботі педагогічним працівникам закладів дошкільної освіти в розмірі 24%, що в середньому дорівнює еквіваленту 1000 грн.

Нагадаємо, саме таку пропозицію на початку 2018 року надавав секретар Черкаської міської ради свободівець Ярослав Нищик на розгляд депутатів. Проте тоді не всі обранці підтримали цю ініціятиву.

"Аналіз оплати праці педагогів міста показав, що середня заробітна плата шкільних педагогів значно випереджає середню заробітну плату вихователів у дитсадочках. Такий розмір зарплати не співмірний із рівнем відповідальности, моральної та психологічної завантаженості педагогів дошкільнят. Ми вважаємо за необхідне підтримати педагогів у садочках, які попри складність економічної ситуації в країні залишаються працювати в Черкасах", ‒ пояснив свою позицію Ярослав Нищик.

Тож тепер слово за депутатським корпусом, на найближчій сесії обранці будуть голосувати за цей проєкт рішення. Свободівці стверджують, що кошти на доплати є, але чи є політична воля в депутатів ‒ покаже сесія.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"