ВО "Свобода"

ENG

9 квітня
На Великдень черкаські волонтери відвезли допомогу на фронт
На Великдень черкаські волонтери відвезли допомогу на фронт

7-9 квітня 2018 року волонтерська команда з Черкащини привітала вояків московсько-української війни з Великоднем. Волонетрський екіпаж відвіз святкові смаколики та необхідні у фронтовому побуті речі на 5 дислокацій на Донбасі, завітавши з великодніми привітаннями до морпіхів, артилерії та піхоти.

Павло Собко, волонтер "Легіону Свободи", Лідія Сівак, активістка волонтерської групи "Схід і Захід єдині", Григорій Гавриленко з ГО "Воля", вояк "Карпатської Січі" Олександр Поліщук та Юрій Ботнар, голова Черкаської обласної "Свободи" усього за три дні подолали понад 2 тис. км.

"Паски, крашанки, ковбаса та инші смаколики ми доповнили корисними на фронті речами: від маскувальних сіток до акумулятора, від набору інструментів до подушок. Та найбільше вояків захоплюють дитячі малюнки та аплікації, які ми привозимо. Наше завдання ‒ передати вдячність українській армії та нагадати собі й всім, хто святкує Великдень, завдяки кому вони можуть його святкувати", ‒ прокоментував Юрій Ботнар.

Під час цієї поїздки волонтери відвезли захисникам паски, писанки, маскувальні сітки, солодку воду, консервацію, сало в тубах, вареники, пиріжки, голубці, ковдри, подушки, солодощі, малюнки від школярів та багато иншого.

"Хочу подякувати тим, хто допомагав нам у особливій поїздці на Великдень: "Венето-Груп", ТЕМП, ТМ "Смаковинка", Черкаському вищому професійному училищу будівельних технологій, ГО "Наш батальйон ‒ Укропський сухпай", заступникам міського голови Черкас Юрію Ботнару, Ігорю Коломойцю, секретарю міськради Ярославу Нищику, директорам департаментів Сергію Воронову, Олегу Гудзенку та лісівникам Черкащини за величезну матеріяльну підтримку, які надали на випікання великодніх пасок, придбання яєць, організацію транспорту та пального; КСН "Дніпровський", христинівським школярам, які підготували свої привітання та побажання, КСН "Перемога", Віталію Терьохіну за три ланцюги для бензопили, Черкаському ДНЗ №34. Дякуємо всім, хто доклав зусиль, щоб ця поїздка відбулася", − висловив слова вдячності Павло Собко.

Наступну поїздку волонтери планують на 20 квітня. Нині українські захисники потребують зелених мішків, скоб, кабелю та сталевого дроту.

Волонтери закликають усіх небайдужих долучитися до майбутніх поїздок. Для надання допомоги можна зателефонувати за номерами телефону: (096) 970-70-77, (096) 406-66-20.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"