ВО "Свобода"

ENG

9 квітня
Черкаський Великодній фестиваль прикрасив середмістя сотнями писанок
Черкаський Великодній фестиваль прикрасив середмістя сотнями писанок

9 квітня 2018 року в середмісті Черкас відбулася музично-розважальна програма "Весна воскресла ‒ Великдень принесла". Захід відбувся у межах Черкаського Великоднього фестивалю, що триватиме до 17 квітня.

Починаючи з 5 квітня у сквері "Юність" та на Соборній площі містяни мали можливість милуватися сотнями писанок, які розмалювали учні різних навчальних закладів Черкас.

У межах фестивалю проходив конкурс: "Писанковий рай" та виставка вуличних інсталяцій ‒ "Черкаська писанка".

Черкасці під час заходів могли подивитися виставку робіт юнацької та дитячої творчості "Великдень в Черкасах", пленери юних художників; відвідати містечко майстрів та виставку декоративно-прикладного мистецтва на весняну тематику, фотозони для селфі; взяти участь у майстер-класах зі створення традиційних та сучасних писанок, святкових пряників та послухати виступи від дитячих колективів міста та області.

Організовували заходи КП "Дирекція Парків" та департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

"Черкаський Великодній фестиваль ‒ це вже хороша та красива традиція нашого міста. У ці весняні дні у всіх на душі свято, але ми хочемо, щоб свято було й на вулицях нашого міста. Цим фестивалем ми відроджуємо українські традиції. Молодь, яка бере участь у заходах, виготовляє автентичні писанки, співає традиційних пісень, зберігаючи цим нашу національну ідентичність", ‒ коментує подію заступник директора КП "Дирекція Парків" свободівець Андрій Куча.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"