ВО "Свобода"

ENG

19 квітня
Черкаська міськрада підтримує Антиолігархічні пакет перетворень
Черкаська міськрада підтримує Антиолігархічні пакет перетворень

19 квітня 2018 року на сесії Черкаської міськради з ініціативи фракції ВО "Свобода" ухвалено звернення до Верховної Ради України щодо підтримки Антиолігархічного пакета докорінних перетворень. Зокрема, йдеться про повернення капіталів з офшорів i ліквідацію схем виведення грошей з України, демонополізацію та ліквідацію олігархічної моделі економіки, деолігархізацію енергетики і справедливі тарифи та інше.

"Проведення реальної деолігархізації було однією з головних вимог Революції Гідності, а сьогодні є найпершим завданням від вашого працедавця ‒ українського народу. Враховуючи вищевикладене, ми, депутати Черкаської міської ради, вимагаємо від Верховної Ради України негайно внести на розгляд та ухвалити Антиолігархічний пакет докорінних перетворень. Тільки таким шляхом ми витягнемо Україну з ями корупції, зубожіння та війни", ‒ йдеться у зверненні.

У зверненні йдеться про ухвалення законів про повернення капіталів з офшорів i ліквідацію схем виведення грошей з України, демонополізацію та ліквідацію олігархічної моделі економіки, Заборону приватизації стратегічних підприємств, деолігархізацію енергетики і справедливі тарифи, землю у власності нації, новий Податковий кодекс і розвиток середнього класу. Окрім того, необхідно одночасно запустити зміни політичної системи, найважливішими з яких є: скасування депутатської недоторканності; процедура відкликання депутатів, чиновників, суддів; скасування грошової застави для корупціонерів; новий виборчий кодекс.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"