ВО "Свобода"

ENG

10 травня
Судді продовжують саботувати розгляд справи про вбивство Василя Сергієнка
Судді продовжують саботувати розгляд справи про вбивство Василя Сергієнка

10 травня 2018 року в Черкасах апеляційний суд укотре вирішував підсудність справи про вбивство героя Небесної сотні, корсунського журналіста Василя Сергієнка. Цього разу колегія вирішила передати розгляд справи Придніпровському районному суду Черкас.

Нагадаємо, що 14 березня 2018 року Апеляційний суд розподілив цю справу на Тальнівський райсуд (cherkasy.svoboda.org.ua). Через кілька днів його судді провели засідання, на якому продовжили термін тримання під вартою підозрюваним у вбивстві Сергієнка (cherkasy.svoboda.org.ua). Проте після 16 березня 2018 року колегія Тальнівського райсуду жодного розу не зібралася для розгляду справи по-суті.

"Таким чином "недореформовані" судді вкотре зривають розгляд справи та затягують її вирішення. Зараз є загроза того, що злочинці опиняться на волі, адже 16 травня збігає термін тримання їх під вартою", ‒ пояснює депутат Черкаської міськради від ВО "Свобода" Іван Косенко. Націоналісти відвідали це судове засідання та вчергове підтримали вдову вбитого побратима.

Наразі Придніпровський районний суд Черкас не повідомив, коли відбудеться перше засідання.

Прес-служба ВО "Свобода"