ВО "Свобода"

ENG

9 травня
Свободівці нагородили переможців футбольного турніру за кубок "Народ Героїв"
Свободівці нагородили переможців футбольного турніру за кубок "Народ Героїв"

9 травня 2018 року заступник міського голови Черкас Ігор Коломоєць та директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов нагородили переможців турніру з футболу в межах фестивалю "Народ Героїв", присвяченого Дню пам'яти та примирення.

На турнір зареєструвалося 8 команд із різних куточків Черкащини. Перше місце здобула команда ФК "Козаки Чорнобаївщини", друге ‒ команда студентів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, а третє ‒ команда націоналістів із ФК "Сокіл".

"Уже другий рік поспіль у дні пам'яти та примирення в Черкасах відбувається патріотично-освітницький фестиваль "Народ Героїв". Ми вважаємо недоцільним проводити в ці дні паради, адже в Україні й досі триває війна. Натомість ми проводимо просвітницькі заходи, майстер-класи та спортивні змагання, в яких кожен може показати силу свого тіла та духу. До слова, бажаю успіху обласній команді учасників російсько-української війни на Іграх Нескорених, що незабаром відбудеться в столиці!" ‒ наголосив під час виступу Сергій Воронов.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"