ВО "Свобода"

ENG

11 травня
Олександр Поліщук: Гральний бізнес вбиває, а правоохоронці ‒ співучасники злочину
Олександр Поліщук: Гральний бізнес вбиває, а правоохоронці ‒ співучасники злочину

Гральний бізнес вбиває, а правоохоронці ‒ співучасники злочину. Так прокоментував трагедію у Золотоноші депутат місцевої ради від ВО "Свобода" Олександр Поліщук. 11 травня 2018 року вночі згоріло приміщення, в якому був розташований незаконний гральний заклад. Як наслідок: загинула одна людина та ще двоє дістали опіків.

Зауважимо, що це приміщення є частиною будівлі золотоніської музичної школи, в кімнати якої також розповсюдилося полум'я. Серед причин займання однією з версій називають підпал за допомогою коктейлю Молотова. Місцеві мешканці припускають, що це таки справді підпал, адже це сталося близько 4 години ранку. Очевидно, що палій не хотів, аби постраждали діти зі школи.

"Цей інцидент показав неспроможність поліції боротися проти нелегального ігрового бізнесу, який, як пліснява, розмножується не лише в Золотоноші, а й по всій Україні. Можливо й справді, якійсь людині остогидла ця несправедливість і вона вчинила підпал. Проте, це може визначити лише слідство", ‒ прокоментував подію Олександр Поліщук.

Свободівець також розповідає, що схожий інцидент був у 2015 році, тоді горів відомий заклад "Парк Кафе". Поруч з ним був міський архів та молодіжний ресурсний центр. Подейкують, що після пожежі приміщення планують передати в приватні руки.

"Ці ситуації схожі. Таким чином мерія може продати за безцінь приміщення школи комусь зі своїх пасіпак. Ми не маємо дати золотоніським баригам, які в близьких стосунках з міською владою, провести таку нахабну приватизацію!" ‒ наголошує Олександр Поліщук.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"