ВО "Свобода"

ENG

9 травня
У Черкасах фестиваль "Народ Героїв" зібрав учасників бойових дій та волонтерів
У Черкасах фестиваль "Народ Героїв" зібрав учасників бойових дій та волонтерів

8 та 9 травня 2018 року в Черкасах тривав патріотично-освітницький фестиваль "Народ Героїв". Відбувається захід уже вдруге та присвячений Дню пам'яти та примирення.

Захід зібрав українських військових, волонтерів та свідомих громадян для спільного усвідомлення історичного минулого та створення правильної позиції щодо цих травневих дат.

Карта України зроблена черкаськими волонтерами-"павучками"
Карта України зроблена черкаськими волонтерами-"павучками"

Поблизу Дніпра у Долині троянд розташувалися локації фествалю: концертний майданчик, фотозони, виставки малюнків, присвячених війні та зброї, майстер-класи.

Інсталяція "Криївка"
Інсталяція "Криївка"

Цікавинкою фестивалю стала реконструкція "Криївки", яку організував черкаський "Легіон Свободи". До слова, члени цієї комбатантської спільноти стали співорганізаторами фестивалю. Долучився до фестивалю й департамент освіти та гуманітарної політики на чолі зі свободівцем Сергієм Вороновим.

"Кожне покоління українців виховувало своїх героїв. Сьогодні в Черкасах ми згадуємо тих українців, які віддали своє життя у різних арміях в боротьбі проти ворога в часи Другої світової війни. Прикметно, що згадували їх чудовим патріотично-освітницьким фестивалем "Народ Героїв". Пам'ятаємо, героїв що полягли тоді. Пам'ятаємо полеглих героїв новітньої російсько-української війни. Але підтримуймо живих! Вони потребують не лише матеріяльної, а й моральної підтримки", ‒ наголосив Сергій Воронов.

Велику увагу містян привернула виставка "Воїни світла". Експонатами на ній були дитячі малюнки на тему війни та фото загиблих захисників України. Виставку організували представники ГО "Наш батальйон" разом із родинами загиблих воїнів.

Фестиваль "Народ Героїв" у Долині Троянд
Фестиваль "Народ Героїв" у Долині Троянд

Патріотично-освітницький фестиваль "Народ героїв" завершився виступами Христини Панасюк, волонтерки, що виступає на фронті російсько-української війни, гурту учасника бойових дій Андрія Антоненка ‒ Riffmaster, а також гурту "Тартак" та співачки Каті Чілі.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"