ВО "Свобода"

ENG

13 травня
Черкасці відзначили День матері маршем за традиційні родинні цінності
Черкасці відзначили День матері маршем за традиційні родинні цінності

13 травня 2018 року свободівці в Черкасах пройшли маршем на підтримку традиційної української родини. Таким чином націоналісти долучилися до всеукраїнської акції "Всі разом за сім'ю".

Організували захід громадянський рух "Всі разом" спільно з християнськими церквами різних конфесій.

Учасники маршу пройшли центральною вулицею міста, виголошуючи гасла: "Є родина ‒ буде Україна!", "Тато, мама, я ‒ щаслива сім'я!", "Всі разом ‒ за сім'ю!".

На Соборній площі учасники маршу провели віче. На заході виступив заступник міського голови Черкас свободівець Юрій Ботнар.

Націоналіст запевнив, що попри пропаганду нетрадиційних цінностей, у Черкасах влада керуватиметься в своїх діях інтересами примноження української нації: "Вітаю всю Укранїу з Днем матері, з днем української жінки. Я пропоную започаткувати в Черкасах ще одне свято ‒ день традиційної української родини. Кожен з нас знає, що в Черкасах не пройде пропаганда нетрадиційних родинних цінностей, які нам намагаються нав'язати іноземні зайди. Не буде тут жодної гей-пропаганди, яку нам намагаються підсунути ліберальчики. У Черкасах ми будемо пропагувати лише традиційну українську родину, в якій є один тато, одна мама та їхні дітки. Можете покладатися на нас, свободівців, бо те, що сьогодні ми разом з вами відстоюємо, є нашою програмовою засадою, і ми будемо пліч-о-пліч боротися за це".

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"