ВО "Свобода"

ENG

13 травня
Свободівці привітали оунівок із Днем матері
Свободівці привітали оунівок із Днем матері

13 травня 2018 року в День матері черкаські свободівці завітали до ветеранів-націоналістів з ОУН та УПА.

Свободівці привітали зі святом української жінки учасниць повстанського руху Віру Борушевську, Євгенію Солтис, Іванну Коцовську, Марію Шапіренко та Домініку Малицьку. На жаль, їх залишилося вкрай мало.

Свободівці з Вірою Борушевською
Свободівці з Вірою Борушевською

Окрім цього, націоналісти відвідали Федора Ворощука та привітали його з минулим Днем пам'яті та примирення.

Свободівці з Федором Ворощуком
Свободівці з Федором Ворощуком

"Такі зустрічі щоразу додають сили та впевненості в своїх діях. Оунівці та упівці ‒ це наші ідейні попередники. Ми продовжуємо їхню справу та намагаємося примножити націоналістичну силу у владі міста й країни. Мені здається, що для них це найкраща розрада за роки страждань у совєцьких таборах та при російській окупації. А для українців націоналісти у владі ‒ це запорука процвітання України та її безпеки", ‒ заявив очільник Черкаської обласної "Свободи" Юрій Ботнар.

До речі, свободівці не словом, а справами допомагають ветеранам-націоналістам. У межах обласної соціальної програми "Турбота", ініційованої фракцією ВО "Свобода" у Черкаській облраді, оунівцям та упівцям надається щомісячна доплата до пенсії в розмірі 1000 гривень. Таку ж пропозицію до міської програми "Турбота" внесли депутати-свободівці Черкаської міської ради. Якщо депутатський корпус підтримає її, то ветерани отримуватимуть щомісяця муніципальну стипендію в розмірі 1000 гривень.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"