ВО "Свобода"

ENG

6 червня
Націоналісти передали медичні вироби для Обласного центру дитячої онкології
Націоналісти передали медичні вироби для Обласного центру дитячої онкології

6 червня 2018 року свободівець Ігор Коломоєць передав півтисячі шприців працівникам Обласного центру дитячої онкології та гематології. Таку волонтерську допомогу надали черкаські осередки комбатантської організації "Легіон Свободи" та Всеукраїнського об'єднання українок "Яворина".

Одноразові шприци різного об'єму, від одного до двадцяти мілілітрів, є медичними засобами, що завжди необхідні в центрах онкології. Пацієнтам під час лікування роблять величезну кількість різноманітних ін'єкцій.

"Ми намагаємося надавати посильну допомогу тим, хто її потребує. На жаль, щороку уряд Гройсана зменшує фінансування медицини на місцях. Вони перекладають фінансові зобов'язання на місцеві бюджети, при цьому податки з міст, попри обіцяну децентралізацію, осідають у Києві. Це дуже прикро. Шкода, що сьогодні владці на київських пагорбах забули, що наслідками чорнобильської трагедії, погіршення екології є тисячі онкохворих, особливо діток. Їм необхідно приділяти особливу увагу. Тому ми намагаємося хоч чимось допомагати на місцях", ‒ пояснює Ігор Коломоєць.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"