ВО "Свобода"

ENG

7 червня
Канівська міськрада підтримала Антиолігархічний пакет докорінних перетворень
Канівська міськрада підтримала Антиолігархічний пакет докорінних перетворень

7 червня 2018 року з другої спроби Канівська міська рада підтримала свободівське звернення до Верховної Ради щодо підтримки Антиолігархічного пакета докорінних перетворень. Раніше, 3 травня 2018 року, більшість депутатів проголосувала проти цієї ініціятиви.

До голосування свободівці та небайдужа громада міста провели пікетування пленарного засідання. Учасники акції вели дискусії як з виборцями, так і з депутатами й закликали їх підтримати закони, що знищать олігархію в Україні.

Керівник свободівської фракції Юрій Гамалій розповів, що голосування вкотре підтвердило, хто в дійсності є захисником олігархів: "Жодного голосу на підтримку звернення не дали "Опоблок", "радикали" та "БПП". Та все ж більшість канівських депутатів підтримала нашу ініціятиву".

У результаті за звернення щодо підтримки Антиолігархічного пакета перетворень проголосували 19 депутатів Канівської міськради.

Юрій Гамалій, коментуючи подію, акцентував на тому, що тільки спільними зусиллями українці можуть досягати необхідного результату. Координуючи зусилля - і пікетування, і дискусії, і голосування - ми можемо досягати успіху. А виборцям я рекомендую оцінювати роботу депутатів за справами, а не за словами", ‒ додав свободівець.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"