ВО "Свобода"

ENG

11 червня
У черкаському "Сосновому Бору" врочисто відкрили струмки
У черкаському "Сосновому Бору" врочисто відкрили струмки

10 червня 2018 року в межах проведення фестивалю Zеленфест у парку "Сосновий Бір" відбулося урочисте відкриття каскаду нових струмків.

Минулого року в межах проєкту "Минуле на дотик" черкаські архітектори створили скульптури істот давнини, які мешкали на планеті сотні тисяч років тому: стародавніх плазунів, риб, молюсків, птеродактилів та гігантських комах. Саме поєднання скульптур та струмків, які їх омивають, і втілилося в уже завершеному реконструйованому каскаді.

До слова, кошти на облаштування струмків були спрямовані з обласного б'юджету за пропозицією фракції ВО "Свобода".

"Для нашої команди розвиток парків, скверів і пляжів є одним з основних завдань. До кінця року ми плануємо нарешті відкрити новий пляж на Митниці, запустити колесо огляду, капітально оновити оглядовий майданчик у "Сосновому Бору", встановити три відкритих боксерських ринги та почати роботу трьох будинків матері та дитини у парках міста. Адже наш край має бути не краєм поганих доріг, а зеленим містом комфорту, містом парків, містом затишку, містом щастя!" ‒ наголосив під час відкриття свободівець, заступник міського голови Черкас Юрій Ботнар.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"