ВО "Свобода"

ENG

11 червня
За участи "Соколу" в Черкасах відбудеться табір "Гайдамацьке Коло ‒ 2018"
За участи "Соколу" в Черкасах відбудеться табір "Гайдамацьке Коло ‒ 2018"

Протягом літа в Черкасах відбудеться щорічний вишкільно-патріотичний табір "Гайдамацьке Коло ‒ 2018", який проведе Всеукраїнська громадська організація "Сокіл" спільно з Центром національно-патріотичного виховання та за підтримки Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації. Таборування розділене на дві зміни: 18-28 липня та 11-21 серпня 2018 року. До участі в таборі запрошують молодь віком від 14 років.

Проживання у таборі триватиме 10 днів. За цей час, що юні українці проведуть у патріотичному колі в умовах таборової дисципліни, таборовики зможуть розвинути свої фізичні та розумові якості. Адже таборова програма спрямована на розвиток сили та інтелекту.

На них чекають військова та спортивна підготовка, морська справа, командні змагання (Теренова гра, "Лава на лаву" та инші), рукопаш, альпінізм, пейнтбол, страйкбол тощо. А також шуканка (квест), лекція з екосвідомости, історичні гутірки та мандрівки, теорія тотального опору, патріотичне виховання, школа виживання, тренінги з особистого розвитку.

Основну частину таборової програми супроводжуватимуть багато вражень та невід'ємних складових таборового життя: нові знайомства з однодумцями, цікаві розмови та ігри, вечірня ватра та багато иншого.

Щоб взяти участь в таборі потрібно до 11 липня заповнити анкету за посиланням goo.gl або звернутися за телефоном (093) 414-00-83.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"