ВО "Свобода"

ENG

11 червня
Свободівці привітали з ювілеєм Черкаський територіяльний центр надання соцпослуг
Свободівці привітали з ювілеєм Черкаський територіяльний центр надання соцпослуг

11 червня 2018 року свободівці привітали з 30-річним ювілеєм Черкаський територіяльний центр надання соціяльних послуг.

Співпраця націоналістів та центру розпочалася ще 2015 року, коли його працівники звернувся до свободівської фракції по допомогу для привітання ветеранів Другої світової війни. Тоді ж націоналісти розпочали регулярні відвідини комбатантів УПА та підпільників ОУН.

"Територіяльний центр надання соціяльних послуг ‒ це саме той осередок добра, де дітки з інвалідністю отримують увагу та підтримку, а старші люди ‒ другу молодість. Дякую працівникам-ентузіястам, які, попри мінімальні зарплати, ходять доглядати за самотніми літніми містянами додому", ‒ сказав у вітальному слові свободівець, куратор соціяльної галузі міста Юрій Ботнар.

Команда націоналістів одним із основних завдань визначила створення належних умов для безпосередньої допомоги всім групам черкасців, щоби вони отримували достатньо догляду та уваги. "Для цього маємо зламати залишковий принцип, за яким у Черкасах завжди фінансували соціяльну політику. Відтепер ця галузь (як і решта) повинна мати чітко визначену частку видатків у міському б'юджеті", ‒ додав свободівець.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"