ВО "Свобода"

ENG

12 червня
Комбатанти ОУН-УПА в Черкасах отримуватимуть щомісячну стипендію
Комбатанти ОУН-УПА в Черкасах отримуватимуть щомісячну стипендію

12 червня 2018 року за клопотанням фракції ВО "Свобода" Черкаська міськрада ухвалила зміни до програми "Турбота", згідно з якими учасники української національно-визвольної боротьби, члени ОУН та УПА отримуватимуть щомісячну фінансову підтримку.

Більшістю голосів депутати ухвалили таку ініціативу, відтепер ветерани-націоналісти отримуватимуть муніципальну стипендію в розмірі 1000 гривень.

"Сьогодні на території міста проживають лише 7 осіб членів ОУН та вояків УПА, які самовіддано боролися за свободу та незалежність України у роки ІІ світової війни. Ми, українські націоналісти, аби не залишатися безталанними теоретиками, маємо скрізь і повсюдно діяти, реалізовуючи націоналістичну ідеологію. Будучи послідовниками ОУН та УПА ми зобов'язані забезпечити максимальний соціальний захист та надавати підтримку борцям за Україну, добровольцям ХХ століття, навіть в умовах внутрішньої олігархічної окупації. Це той мінімум, який ми маємо зробити. Максимум ‒ це реалізація наших ідея та побудова справді Української самостійної соборної Держави", ‒ прокоментував подію заступник міського голови свободівець Юрій Ботнар.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"