ВО "Свобода"

ENG

8 липня
Юрій Сиротюк на фестивалі "Холодний Яр" презентував збірник статей V Бандерівських читань
Юрій Сиротюк на фестивалі "Холодний Яр" презентував збірник статей V Бандерівських читань

8 липня 2018 року заступник Голови ВО "Свобода" Юрій Сиротюк на гутірковій галявині фестивалю презентував книгу "Місія України та національні інтереси в глобалізованому світі: візія націоналістів", яка містить матеріяли міжнародної конференції "V Бандерівські читання".

Книга унікальна в своєму роді, вона відображає бачення націоналістів на міжнародну політику та місце України на геополітичній карті світу, у світовій економіці та міжнародній безпековій системі.

Під час презентації Юрій Сиротюк зазначив: "Ми проводимо такі читання, щоб показати, що ми, націоналісти, не тільки робимо революції, не тільки воюємо і протестуємо, а в нас є якісний інтелектуальний продукт. Щороку обсяг книг, які стають збірниками статей таких читань, значно збільшується. Цьогоріч ми поставили собі завдання подискутувати, ким ми є для світу і для себе, куди ми маємо рухатися, хто наші союзники і вороги, визначити наші національні інтереси, бо, на жаль, цього не роблять в наших дипломатичних академіях. Результат такої інтелектуальної праці викладено на шестистах сторінках цієї книги".

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"