ВО "Свобода"

ENG

5 липня
Канівські свободівці вимагають облаштувати в місті пляж та рятувальну станцію
Канівські свободівці вимагають облаштувати в місті пляж та рятувальну станцію

5 липня 2018 року Канівська міськрада одностайно підтримала депутатський запит голови фракції ВО "Свобода" Юрія Гамалія щодо створення безпечного простору для відпочинку громадян на міському пляжі.

Ще 2017 року Юрій Гамалій вимагав облаштувати муніципальний пляж із рятувальною вишкою. Наступного року більшістю голосів депутати спрямували кошти на створення пляжної інфраструктури. Проте роботи в цьому напрямку так не проводили. Влада вирішила питання з пляжем просто: було встановлено таблички "Купатися заборонено!", після чого чиновники забули про обіцянки.

Під час обговорення запиту Юрій Гамалій нагадав про трагедію 2017 року, коли на Дніпрі загинула дитина, та закликав міського голову не закривати очі на проблему.

"Місто, що віками живиться від Дніпра, не має жодного облаштованого офіційного пляжу, а отже і рятувальної служби. Час від часу стаються трагедії з людськими жертвами, та нічого не змінюється. І таблички "Купатися заборонено!", що їх після чергової трагедії на так званому дитячому пляжі порозвішувала влада, проблеми не вирішать. Люди все одно будуть купатися, тож ризики повторення трагедій не зменшуються. Хочеться вірити, що врешті влада перестане ховатися від проблеми за словами "У нас ГЕС, у нас перепади, у нас не може бути офіційного пляжу" та почне цю проблему вирішувати, інакше навіщо така влада містянам?" ‒ наголосив свободівець.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"