ВО "Свобода"

ENG

24 липня
Олег Тягнибок поспілкувався з учасниками сокільського табору "Гайдамацьке коло"
Олег Тягнибок поспілкувався з учасниками сокільського табору "Гайдамацьке коло"

24 липня 2018 року в Черкасах таборовики "Гайдамацького кола" біля вечірньої ватри мали змогу послухати лідера Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олега Тягнибока, який розповів про історію націоналістичного руху в Україні.

На лекції зібралися близько 70 таборовиків. Під час виступу Олег Тягнибок наголосив, що його політична кар'єра розпочалася саме з молодіжних організацій.

"Сьогодні українська символіка є для вас цілком звичною. Але наше покоління жило ще за часів Совєцького Союзу, де був заборонений не тільки наш стяг, а навіть наші національні кольори. Ще з тих часів уся свідома українська молодь мріяла про створення незалежної української держави. Черговий етап боротьби за українську незалежність розпочався у 80-х роках минулого століття, коли ми були трохи старшими за вас. Тоді причетність до українства розпізнавали через саморобні прапорці і значки. Пізніше, коли ми дізналися, що у Москві стався переворот, ми зрозуміли, що це наш шанс вибороти незалежність зараз. На той час діяли такі патріотичні організації, як "Українські ветерани Афганістану", "Студентське братство", "Варта руху" та инші. Багато наших сучасних політичних діячів є вихідцями з тих організацій. А 2012 року націоналісти як фракція ВО "Свобода" вперше увійшли до парламенту, ‒ зазначив лідер партії.

Також із дітьми на тему мотивації поспілкувався голова Секретаріяту ВО "Свобода" Руслан Кошулинський.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"