ВО "Свобода"

ENG

31 липня
Завдяки свободівцям кам'янські вчителі можуть отримати обіцяні відпускні
Завдяки свободівцям кам'янські вчителі можуть отримати обіцяні відпускні

31 липня 2018 року педагоги Кам'янщини повідомили про те, що нарешті Міністерство освіти почало розв'язувати проблему із затримкою виплат за відпустку. Це сталося після втручання депутата Черкаської обласної ради від ВО "Свобода" Сергія Воронова.

Нещодавно до нього та місцевої організації ВО "Свобода" звернулися вчителі Кам'янської ОТГ з проханням вирішити питання виплат відпускних та оздоровчих коштів.

Ще в червні педагоги пішли у відпустку і, згідно із законодавством, мали отримати свої кошти протягом трьох днів. Проте освітяни не отримували грошей понад місяць. По допомогу вони звернулися до депутата Черкаської облради Сергія Воронова. Свободівець відразу відреагував та звернувся до Управління держпраці в Черкаській області, Управління освіти та науки в Черкаської ОДА, правоохоронних органів.

"Станом на сьогодні питання розглядають на рівні Міністерства освіти та науки в контексті наближення освітньої субвенції з грудня на серпень. Брак коштів на кінець року, очевидно, покриють стабілізаційною дотацією. Тобто вже на початку серпня, якщо все складеться, кам'янські освітяни отримають кошти", ‒ прокоментував Сергій Воронов.

Крім того, за липень не отримали зароблених коштів працівники оздоровчого табору "Джерельце". Щодо цього націоналіст також надіслав відповідні звернення з вимогою пришвидшити виплати заробітних плат.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"