ВО "Свобода"

ENG

3 серпня
Черкаські депутати підтримали звернення щодо традиційної української сім'ї
Черкаські депутати підтримали звернення щодо традиційної української сім'ї

Фракція Всеукраїнського об'єднання "Свобода", виконуючи Програму Захисту Українців на сесії Черкаської обласної ради одностайно підтримала звернення до Президента, уряду та парламенту щодо захисту інституції сім‘ї в Україні.

Ще попередньої сесії націоналісти, спільно із християнськими активістами з громадянського руху "Всі разом!", внесли відповідний проект рішення. Таким чином депутати, представляючи громади Черкащини виступили на підтримку конституційного обов'язку держави щодо розвитку та захисту сім‘ї.

У зверненні активісти вимагають заборонити пропаганду девіантної статевої поведінки, не допустити ухвалення закону "Про цивільне партнерство", зупинити процес внесення змін до Конституції України та інших нормативно-правових актів у частині викривлення дефініцій сім'ї, шлюбу, батьківства, материнства й дитинства та ін. На найголовнішому положенні звернення наголосив депутат обласної ради свободівець Юрій Ботнар: "Від імені мешканців нашого краю ми виступаємо за збереження чинної редакції статті 51 Конституції України, у якій декларується, що шлюб ґрунтується на вільній згоді чоловіка та жінки, а також за припинення пропаганди сексуальних збочень. Нехай живе традиційна родина!".

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"