ВО "Свобода"

ENG

5 серпня
На Черкащині відбувся вишкільний табір "Гордашівка-2018"
На Черкащині відбувся вишкільний табір "Гордашівка-2018"

30 липня ‒ 5 серпня 2018 року в селі Гордашівці (Тальнівський район) відбувся вишкільний табір для дітей. Організаторами заходу стали тальнівський осередок "Свободи" та уманський осередок ВГО "Сокіл".

Табори тут проводять із 2012 року, проте саме дитячим цей табір є третій рік поспіль. Протягом тижня близько 40 учасників загартовувалися фізично, розвивалися інтелектуально, привчалися до таборової дисципліни та командного духу. Юнаки та дівчата здобули нові знання та практичні навички зі зброєзнавства, рукопашного бою та инших бойових мистецтв, тактики, медицини, виживання в диких умовах тощо. Гостями табору стали пожежники, які познайомили таборовиків з основами їхньої професії, та Сергій Василюк, який провів для них концерт на березі річки.

"Одним із завдань сучасних націоналістів є робота з молодим поколінням. Саме для реалізації цього прагнення ми й організовуємо подібні табори. Тут молоді українці гартують волю, вчаться дисциплінованости, відповідальности, згуртованости, сповнюються духом патріотизму. Виховане на таких вишколах молоде покоління має стати основою українського суспільства", ‒ зазначає керівник уманського осередку "Сокола" Юлія Алексійчук.

Подяка за допомогу в організації заходу ‒ Тальнівській міській раді, ВО "До перемоги", ГФ "Уманській загін самооборони" та ГО "Тальнівська Районна спілка ветеранів та учасників АТО".

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"